Speciální razítka

NENÍ RAZÍTKO JAKO RAZÍTKO

Překvapit a přitáhnout k sobě pozornost. Neobvyklý design a zajímavý život jsou pro tenhle kultovní výrobek charakteristické. Ať už jím uděláte radost sobě nebo svým blízkým, projevíte vybraný vkus.

TWIN - PSÁT A RAZÍTKOVAT

TWIN - propisovací tužka, která se obratem ruky změní v razítko. Tužku otočit o 180° stisknout klip a překvapení je dokonalé.

TRODAT MOBILE MARKER

Kapesní razítko ve formátu mini. Ideální na cesty. Zajímavý reklamní předmět - například s firemním potiskem. Nyní i v provedení TYPO, text si můžete sestavit sami a kdykoliv znovu libovolně měnit.

RAZÍTKA S PEVNÝMI TEXTY

Speciální samobarvící razítka s často používanými texty. Racionální výroba jejich textových desek ve velkém objemu umožní prodej za velmi zajímavé ceny.

IMPRINT LOGO

Razítko, které můžete vložením karty s oblíbeným motivem snadno přizpůsobit designu firmy, své náladě, reklamní kampani. Standardně je každé razítko dodáváno s šedou oboustrannou kartou s plochou pro tisk. Na www.imprint-logo.com najdete obrovský výběr hotových barevných karet pro každou náladu. Vytisknout kartu na barevné tiskárně a vložit ji do razítka můžete Vy sami nebo Váš zákazník.

RELIÉFNÍ RAZÍTKO

Pokud existuje opravdu dobrá ochrana dokumentů před kopírováním a falšováním, pak je to reliéfní otisk. Nelze jej jednoduše kopírovat ani skenovat. Díky technicky náročné výrobě raznic pro trojrozměrný otisk, většinou laserem. je také riziko zfalšování duplikátu reliéfního razítka velmi malé. Tiskové desky vyrobíme snadno laserem nebo mechanickou gravírkou.

PAGINOVACÍ RAZÍTKO

Při práci v kanceláři, ve skladu a všude tam, kde je potřeba přesná evidence, se uplatní paginovací razítko. Jsou to robustní číslovací zařízení, která tištěné číslo nebo znak automaticky mění po předem nastaveném počtu otisků. Ideální přístroj pro průběžné číslování.

<< Zpět

 
Seo servis
© PortalWeb.cz - tvorba webových stránek