STĚHOVÁNÍ PRODEJNY SPORTOVNÍCH TROFEJÍ V ÚSTÍ NAD LABEM!

Upozorňujeme na přesun naší prodejny sportovních trofejí v Ústí nad Labem. Prodejna se přesouvá ze stávající lokace v ulici Brněnská 4 v centru Ústí nad Labem a nově bude fungovat na adrese Žukovova 233/32 v městské části Střekov. Prodejna bude k nalezení v našem firemním sídle od  1. Srpna 2019.

Naše obchodní mise v HONGKONGU.

Na pozvání honkongské obchodní komory jsme navštívili vyhlášené Exibition Centre na břehu hongkongského zálivu .

Pro naše zákazníky v oboru sportovních trofejí jsme přivezli řadu novinek, které obohatí sortiment a možnosti přímého dovozu od čínských výrobců.

Také to byl pro nás velmi zajímavý kulturní, cestovatelský a gurmánský zážitek!

-

LED UV TISK v naší firmě zprovozněn !

Od dubna 2018 disponuje naše výrobní středisko LED UV tiskovou technologií pro potisk pevných předmětů.

Tiskárna MIMAKI  UJF-3042 MkII s pracovní tiskovou plochou 300x420mm, disponuje barevníkem CMYK + bílá + lak. Výška potiskovaných předmětů může být až 150 mm. Můžeme potiskovat většinu pevných materiálů jako dřevo, plasty, sklo, akrylát, kovy, karton a budeme používat na značení námi produkovaného zboží - sportovní trofeje, medaile, plakety, reklamní předměty, kalendáře, diáře, výrobní štítky. Pro potištění materiálů s problematickým povrchem z hlediska přilnavosti barev, lze použít místo laku podtisk primerem, který je dodávám firmou Mimaki na většinu materiálových povrchů. Tiskové inkousty od Mimaki jsou ekologické a prakticky bezápachové.

Vyzkoušejte technologií, kterou lze potisknout skoro všechno !!!

TISKNEME BÍLE !

Tiskové technologie jsme  doplnili o LED  digitální tisk CMYW s bílým tonerem, který umožnuje podtiskovat bílou na tmavé a průsvitné podklady. Lze jím vytvářet tisk na termotransferové folie pro tisk textilu, pevných podkladů jako karton, dřevo, kov, sklo apod. Při rozlišení tisku 1200 x 600dpi s rychlostí tisku 20 stran A3 /min. lze produkovat malé s střední zakázky s vysokou flexibilitou a dobrou kvalitou.

OKI 9420WT

NOVÝ TRODAT PROFESSIONAL 4.0 uveden na trh.

Byli jsme u toho, když se při příležitosti MEGAPÁRTY v Bratislavě uváděl tento nový model  PROFESSIONAL 4.0 na český a slovenský trh.

 

Mk

 

Nové laserové řezací a gravírovací pracoviště !!

Uvedli jsme do provozu laser TROTEC SPEEDY 400 flexx, který je vybavem dvěma zdroji laserových paprsků v jednom technologickém celku, což nám umožnuje gravírovat a řezat ( pouze omezeně) celé spektrum kovových i nekovových materiálů (např. kůže, guma, plasty, karton, umělý kámen, sklo, keramika,  dřevo, eloxovaný hliník, nerezová ocel, kovové folie ) .

Zajímavá je pracovní plocha laseru 60 x 100 cm s možností značit i předměty šíře 100 cm a délky více než 60 cm. Výška značených předmětů je omezena  na 30 cm.

Pracoviště laserového značení nyní disponuje čtyřmi laserovými gravírkami !

PŘESTĚHOVÁNÍ PRODEJNY V ÚSTÍ NAD LABEM !

Upozorňujeme všechny zákazníky naší prodejny v Ústí nad Labem, že naše prodejna v ulici Brněnská 8, byla přemístěna o cca 20 m od původní  prodejny . .

 
Seo servis
© PortalWeb.cz - tvorba webových stránek