Naše obchodní mise v HONGKONGU.

Na pozvání honkongské obchodní komory jsme navštívili vyhlášené Exibition Centre na břehu hongkongského zálivu .

 

 

 

 

   

Pro naše zákazníky v oboru sportovních trofejí jsme přivezli řadu novinek, které obohatí sortiment a možnosti přímého dovozu od čínských výrobců.

Také to byl velmi zajímavý kulturní, cestovatelský a gurmánský zážitek!

-

LED UV TISK v naší firmě zprovozněn !

Od dubna 2018 disponuje naše výrobní středisko LED UV tiskovou technologií pro potisk pevných předmětů.

Tiskárna MIMAKI  UJF-3042 MkII s pracovní tiskovou plochou 300x420mm, disponuje barevníkem CMYK + bílá + lak. Výška potiskovaných předmětů může být až 150 mm. Můžeme potiskovat většinu pevných materiálů jako dřevo, plasty, sklo, akrylát, kovy, karton a budeme používat na značení námi produkovaného zboží - sportovní trofeje, medaile, plakety, reklamní předměty, kalendáře, diáře, výrobní štítky. Pro potištění materiálů s problematickým povrchem z hlediska přilnavosti barev, lze použít místo laku podtisk primerem, který je dodávám firmou Mimaki na většinu materiálových povrchů. Tiskové inkousty od Mimaki jsou ekologické a prakticky bezápachové.

Vyzkoušejte technologií, kterou lze potisknou skoro všechno !!! 

 

 

            TISKNEME BÍLE !

Tiskové technologie jsme  doplnili o LED  digitální tisk CMYW s bílým tonerem, který umožnuje podtiskovat bílou na tmavé a průsvitné podklady. Lze jím vytvářet tisk na termotransferové folie pro tisk textilu, pevných podkladů jako karton, dřevo, kov, sklo apod. Při rozlišení tisku 1200 x 600dpi s rychlostí tisku 20 stran A3 /min. lze produkovat malé s střední zakázky s vysokou flexibilitou a dobrou kvalitou.

OKI 9420WT

  

 

NOVÝ TRODAT PROFESSIONAL 4.0 uveden na trh.

 

Byli jsme u toho, když se při příležitosti MEGAPÁRTY v Bratislavě uváděl tento nový model  PROFESSIONAL 4.0 na český a slovenský trh.

 

 

   Mk

 

Nové laserové řezací a gravírovací pracoviště !!

Uvedli jsme do provozu laser TROTEC SPEEDY 400 flexx, který je vybavem dvěma zdroji laserových paprsků v jednom technologickém celku, což nám umožnuje gravírovat a řezat ( pouze omezeně) celé spektrum kovových i nekovových materiálů (např. kůže, guma, plasty, karton, umělý kámen, sklo, keramika,  dřevo, eloxovaný hliník, nerezová ocel, kovové folie ) .

Zajímavá je pracovní plocha laseru 60 x 100 cm s možností značit i předměty šíře 100 cm a délky více než 60 cm. Výška značených předmětů je omezena  na 30 cm. 

Pracoviště laserového značení nyní disponuje čtyřmi laserovými gravírkami ! 

 

  

PŘESTĚHOVÁNÍ PRODEJNY V ÚSTÍ NAD LABEM !

Upozorňujeme všechny zákazníky naší prodejny v Ústí nad Labem, že naše prodejna v ulici Brněnská 8, byla přemístěna o cca 20 m od původní  prodejny . .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Seo servis
© PortalWeb.cz - tvorba webových stránek